WYNAJEM DŁUGOTERMINOWY

Wynajem długoterminowy - Jest to bardzo korzystna forma wynajmu dla wszystkich. Swoje usługi kierujemy zarówno do przedsiębiorców, jak i osób prywatnych. Wynajem długoterminowy to także dobre rozwiązanie w sytuacji, gdy chcecie rozszerzyć swoją flotę stosunkowo niskim kosztem. Utrzymanie własnych samochodów kosztuje sporo – oferowana przez nas forma wynajmu długoterminowego pozwoli Wam zdecydowanie zredukować wszystkie związane z tym koszty. Usługa ta okaże się także przydatna podczas wymiany floty w Państwa firmie jako pojazdy zastępcze.

Wynajem długoterminowy wiąże się także z bardzo atrakcyjnymi cenami, rozbudowanym pakietem zabezpieczeń oraz ze swobodą dostosowania liczebności i rodzaju posiadanej floty aut. Samochody udostępniane są wtedy na kilka miesięcy – jest to więc wystarczający czas, by wykonać wszystkie niezbędne zadania.

Ze względu na bardzo rozbudowaną flotę, jesteśmy w stanie dostarczyć auta do przewozu towarów, realizacji usług transportowych , a także doskonale sprawdzających się w trudnych warunkach, związanych z poruszaniem się po nieprzystosowanych drogach. W każdym przypadku gwarantujemy fachową obsługę Klienta i bardzo atrakcyjne warunki umowy. Zawsze będziemy starać się dostosowywać pod wymagania klienta. Kompleksowy serwis w autoryzowanych stacjach dealerskich oraz gwarantowane auto zastępcze na czas naprawy.